<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<rss version="2.0"
	xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
	xmlns:wfw="http://wellformedweb.org/CommentAPI/"
	xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/"
	xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"
	xmlns:sy="http://purl.org/rss/1.0/modules/syndication/"
	xmlns:slash="http://purl.org/rss/1.0/modules/slash/"
	>

<channel>
	<title>Sí ajánlatok blog</title>
	<atom:link href="http://ajanlatok.info/si/blog/?feed=rss2" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>http://ajanlatok.info/si/blog</link>
	<description>Síeléssel kapcsolatos ajánlatok</description>
	<lastBuildDate>Mon, 30 Aug 2010 19:35:44 +0000</lastBuildDate>
	<language>en</language>
	<sy:updatePeriod>hourly</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>1</sy:updateFrequency>
	<generator>http://wordpress.org/?v=3.2.1</generator>
		<item>
		<title>Q Synchro Carv20 Techno Pro kötéssel</title>
		<link>http://ajanlatok.info/si/blog/?p=45</link>
		<comments>http://ajanlatok.info/si/blog/?p=45#comments</comments>
		<pubDate>Sat, 07 Aug 2010 10:37:24 +0000</pubDate>
		<dc:creator>admin</dc:creator>
				<category><![CDATA[Síléc kötéssel]]></category>
		<category><![CDATA[eladó]]></category>
		<category><![CDATA[kötés]]></category>
		<category><![CDATA[síléc]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://ajanlatok.info/si/blog/?p=45</guid>
		<description><![CDATA[<p>Méret 170 vm</p>
<p>Kötés: Techno TC100</p>
<p>Jó állapotú, olcsó <span style="color:#777"> . . . &#8594; Read More: <a href="http://ajanlatok.info/si/blog/?p=45">Q Synchro Carv20 Techno Pro kötéssel</a></span>]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<p>Méret 170 vm</p>
<p>Kötés: Techno TC100</p>
<p>Jó állapotú, olcsó carving léc</p>
<p><a href="http://ajanlatok.info/si/blog/wp-content/uploads/2010/08/13.jpg"><img class="aligncenter size-full wp-image-46" title="1" src="http://ajanlatok.info/si/blog/wp-content/uploads/2010/08/13.jpg" alt="" width="1376" height="215" /></a></p>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://ajanlatok.info/si/blog/?feed=rss2&#038;p=45</wfw:commentRss>
		<slash:comments>1</slash:comments>
		</item>
		<item>
		<title>Salomon Equipe 10 3V Race</title>
		<link>http://ajanlatok.info/si/blog/?p=40</link>
		<comments>http://ajanlatok.info/si/blog/?p=40#comments</comments>
		<pubDate>Sat, 07 Aug 2010 10:28:52 +0000</pubDate>
		<dc:creator>admin</dc:creator>
				<category><![CDATA[Síléc kötéssel]]></category>
		<category><![CDATA[eladó]]></category>
		<category><![CDATA[kölcsönözhető]]></category>
		<category><![CDATA[kötés]]></category>
		<category><![CDATA[síléc]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://ajanlatok.info/si/blog/?p=40</guid>
		<description><![CDATA[<p>Ismertető</p>
<p>Méret: 170 cm</p>
<p>Kötés: Salomon S914</p>
<p>A síléc nagyon jó állapotú, a kötésen a festék kicsit kopott, de <span style="color:#777"> . . . &#8594; Read More: <a href="http://ajanlatok.info/si/blog/?p=40">Salomon Equipe 10 3V Race</a></span>]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<p><a href="http://www.ski-review.com/content/view/37/30/">Ismertető</a></p>
<p>Méret: 170 cm</p>
<p>Kötés: Salomon S914</p>
<p>A síléc nagyon jó állapotú, a kötésen a festék kicsit kopott, de funkcionálisan hibátlan.</p>
<p><a href="http://ajanlatok.info/si/blog/wp-content/uploads/2010/08/31.jpg"><img class="aligncenter size-full wp-image-41" title="3" src="http://ajanlatok.info/si/blog/wp-content/uploads/2010/08/31.jpg" alt="" width="1386" height="228" /></a><a href="http://ajanlatok.info/si/blog/wp-content/uploads/2010/08/41.jpg"><img class="aligncenter size-full wp-image-42" title="4" src="http://ajanlatok.info/si/blog/wp-content/uploads/2010/08/41.jpg" alt="" width="1397" height="221" /></a></p>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://ajanlatok.info/si/blog/?feed=rss2&#038;p=40</wfw:commentRss>
		<slash:comments>2</slash:comments>
		</item>
		<item>
		<title>Blizzard test léc Tyrolia 790 kötéssel</title>
		<link>http://ajanlatok.info/si/blog/?p=36</link>
		<comments>http://ajanlatok.info/si/blog/?p=36#comments</comments>
		<pubDate>Sat, 07 Aug 2010 10:22:10 +0000</pubDate>
		<dc:creator>admin</dc:creator>
				<category><![CDATA[Síléc kötéssel]]></category>
		<category><![CDATA[kölcsönözhető]]></category>
		<category><![CDATA[kötés]]></category>
		<category><![CDATA[síléc]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://ajanlatok.info/si/blog/?p=36</guid>
		<description><![CDATA[<p>Méret: 170 cm</p>
<p>Kötés Tyrolia T790</p>
<p>Jó állapotú, alig használt <span style="color:#777"> . . . &#8594; Read More: <a href="http://ajanlatok.info/si/blog/?p=36">Blizzard test léc Tyrolia 790 kötéssel</a></span>]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<p>Méret: 170 cm</p>
<p>Kötés Tyrolia T790</p>
<p>Jó állapotú, alig használt carving léc.</p>
<p><a href="http://ajanlatok.info/si/blog/wp-content/uploads/2010/08/12.jpg"><img class="aligncenter size-full wp-image-37" title="Blizzard test léc" src="http://ajanlatok.info/si/blog/wp-content/uploads/2010/08/12.jpg" alt="" width="1500" height="285" /></a></p>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://ajanlatok.info/si/blog/?feed=rss2&#038;p=36</wfw:commentRss>
		<slash:comments>0</slash:comments>
		</item>
		<item>
		<title>Atomic betacarv x 929</title>
		<link>http://ajanlatok.info/si/blog/?p=31</link>
		<comments>http://ajanlatok.info/si/blog/?p=31#comments</comments>
		<pubDate>Sat, 07 Aug 2010 10:12:25 +0000</pubDate>
		<dc:creator>admin</dc:creator>
				<category><![CDATA[Síléc kötéssel]]></category>
		<category><![CDATA[eladó]]></category>
		<category><![CDATA[kölcsönözhető]]></category>
		<category><![CDATA[kötés]]></category>
		<category><![CDATA[síléc]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://ajanlatok.info/si/blog/?p=31</guid>
		<description><![CDATA[<p>Ismertető (egyenlőre angolul): Sizes: 160/170/180/190/200 Designed for the athletic, performance carver for varied carving use. Excellent ski test results in many technical magazines prove the success of the 9.18 ski. Universal range of applications. Fast and easy mastering of the carving technique by everyone with the help of Beta Technology. &#8211; Beta Technology &#8211; Dura Edge <span style="color:#777"> . . . &#8594; Read More: <a href="http://ajanlatok.info/si/blog/?p=31">Atomic betacarv x 929</a></span>]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<p>Ismertető (egyenlőre angolul): Sizes: 160/170/180/190/200 Designed for the athletic, performance carver for varied carving use. Excellent ski test results in many technical magazines prove the success of the 9.18 ski. Universal range of applications. Fast and easy mastering of the carving technique by everyone with the help of Beta Technology. &#8211; Beta Technology &#8211; Dura Edge &#8211; Electra Graphite Base with</p>
<p>38 Reviews<br />
6 Quick Ratings<br />
4.48 of 5</p>
<p>Hoszz: 170</p>
<p>Kötés: Tyrolia T7</p>
<p>Jó állapotú, kifejezetten jó ár/érték</p>
<div id="attachment_32" class="wp-caption alignleft" style="width: 1452px"><a href="http://ajanlatok.info/si/blog/wp-content/uploads/2010/08/11.jpg"><img class="size-full wp-image-32" title="Atomic BETA CARV/X 9.18" src="http://ajanlatok.info/si/blog/wp-content/uploads/2010/08/11.jpg" alt="" width="1442" height="243" /></a><p class="wp-caption-text">Atomic BETA CARV/X 9.18</p></div>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://ajanlatok.info/si/blog/?feed=rss2&#038;p=31</wfw:commentRss>
		<slash:comments>1</slash:comments>
		</item>
		<item>
		<title>Saját tanácsaim :)</title>
		<link>http://ajanlatok.info/si/blog/?p=26</link>
		<comments>http://ajanlatok.info/si/blog/?p=26#comments</comments>
		<pubDate>Fri, 06 Aug 2010 18:52:19 +0000</pubDate>
		<dc:creator>admin</dc:creator>
				<category><![CDATA[Tippek, trükkök, tanácsok]]></category>
		<category><![CDATA[tanács]]></category>
		<category><![CDATA[tipp]]></category>
		<category><![CDATA[trükk]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://ajanlatok.info/si/blog/?p=26</guid>
		<description><![CDATA[
Soha ne kapkodjuk el a beöltözést. A rosszul megválasztott, hanyagul felvett ruhadarabok bosszút állnak. A legkényelmesebb síbakancs is feltöri a lábat, ha a zokni összegyűrődik. A síkesztyű nem csak a hideg ellen véd! Ha elesnénk, nem mindegy, hogy a puszta bütykeinket horzsoljuk esetleg véresre, vagy a kesztyűnk megvéd.

<p>Sok kezdő szívesen elhagyja a botot. Pedig később nagyon <span style="color:#777"> . . . &#8594; Read More: <a href="http://ajanlatok.info/si/blog/?p=26">Saját tanácsaim :)</a></span>]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<ul>
<li>Soha ne kapkodjuk el a beöltözést. A rosszul megválasztott, hanyagul felvett ruhadarabok bosszút állnak. A legkényelmesebb síbakancs is feltöri a lábat, ha a zokni összegyűrődik. A síkesztyű nem csak a hideg ellen véd! Ha elesnénk, nem mindegy, hogy a puszta bütykeinket horzsoljuk esetleg véresre, vagy a kesztyűnk megvéd.</li>
</ul>
<p>Sok kezdő szívesen elhagyja a botot. Pedig később nagyon nehéz lesz hozzászokni. És igazán szépen lendületesen síelni, ritmikusan fordulni nehéz bot nélkül.</p>
<ul>
<li>Tanuljunk meg esni, és felállni. Kevés kínosabb helyzet van annál, mikor valaki elesett, és nem tud felállni. A bot egyébként ilyenkor is jól jön. Ne féljünk az eséstől! Ha néhány alapvető dolgot betartunk, meg sem ütjük magunkat. Saját tapasztalatból: ha elesünk, igyekezzünk mindig a hátunkra fordulni, mert ekkor a lábunk a levegőbe kerül, és máris semmiféle veszély nem fenyegeti a térdünket, lábszárunkat. Ha még kezdőként gyakoroljuk a tudatos esést, az később nagyon jól jöhet. 30 éve síelek, számtalanszor estem, de soha nem sérültem meg a legkissebb mértékban sem.</li>
</ul>
<ul>
<li>Ne akarjatok nehéz pályákra menni. Kezdőként semmiképpen sem, de később is meggondolandó. Azt mondanám, olyan pályán síeljetek, ahol ti irányítotok, és nem az csináljátok amit a pálya rátok kényszerít. Sokkal jobban fogjátok élvezni a síelést.</li>
</ul>
<ul>
<li>Mindig melegítsetek be. Ha nincs türelmetek síelés előtt rendesen bemelegíteni, akkor legalább keressetek egy nagyon könnyű pályát, és néhányszor menjetek le azon.</li>
</ul>
<ul>
<li>Ne fárasszátok halálra magatokat. Tudom néha nehéz megállni, főleg ha csak rövid időre mentetek, de fáradtan sokkal nagyobb a baleset veszélye is.</li>
</ul>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://ajanlatok.info/si/blog/?feed=rss2&#038;p=26</wfw:commentRss>
		<slash:comments>1</slash:comments>
		</item>
		<item>
		<title>Elolvasásra, megfogadásra ajánlom :)</title>
		<link>http://ajanlatok.info/si/blog/?p=23</link>
		<comments>http://ajanlatok.info/si/blog/?p=23#comments</comments>
		<pubDate>Fri, 06 Aug 2010 18:50:54 +0000</pubDate>
		<dc:creator>admin</dc:creator>
				<category><![CDATA[Tippek, trükkök, tanácsok]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://ajanlatok.info/si/blog/?p=23</guid>
		<description><![CDATA[<p>A teljes cikk a linken  </p>
<p>Minden, amit a síelésről tudni kell és érdemes</p>
<p>A felszerelés: &#8230;.kezdőknek nincs szükségük márkás cuccokra&#8230;.</p>
<p>Hogyan síeljünk balesetmentesen (nem csak kezdőknek): A síelés elég megterhelő a <span style="color:#777"> . . . &#8594; Read More: <a href="http://ajanlatok.info/si/blog/?p=23">Elolvasásra, megfogadásra ajánlom :)</a></span>]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<p>A teljes cikk a linken <img src='http://ajanlatok.info/si/blog/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif' alt=':)' class='wp-smiley' /> </p>
<p><a href="http://www.sulinet.hu/eletmod/sport/si/si.html">Minden, amit a síelésről tudni kell és érdemes</a></p>
<p>A felszerelés: &#8230;.kezdőknek nincs szükségük márkás cuccokra&#8230;.</p>
<p>Hogyan síeljünk balesetmentesen (nem csak kezdőknek): A síelés elég megterhelő a szervezetre nézve&#8230;..</p>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://ajanlatok.info/si/blog/?feed=rss2&#038;p=23</wfw:commentRss>
		<slash:comments>0</slash:comments>
		</item>
		<item>
		<title>Atomic betaRide 10.2 léc Atomic XENTRIX 310 kötéssel</title>
		<link>http://ajanlatok.info/si/blog/?p=7</link>
		<comments>http://ajanlatok.info/si/blog/?p=7#comments</comments>
		<pubDate>Fri, 06 Aug 2010 17:47:25 +0000</pubDate>
		<dc:creator>admin</dc:creator>
				<category><![CDATA[Síléc kötéssel]]></category>
		<category><![CDATA[eladó]]></category>
		<category><![CDATA[kölcsönözhető]]></category>
		<category><![CDATA[kötés]]></category>
		<category><![CDATA[síléc]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://ajanlatok.info/si/blog/?p=7</guid>
		<description><![CDATA[<p>Atomic betaRide 10.2 Titanium rendkívül jó léc. Rádiusz 20 méter. A léc alul- felül jó állapotban van. Profi rendkívül jó gyári Xentrix 310 kötés van rajta. A léc megbízható TITÁNIUM merevítésű, könnyen kezelhető, mégis versenyzésre is alkalmas.  A síléc kicsit hosszú, 190 cm. de rendkívül jó állapotú, korszerű léc.  Magsabb, súlyosabb egyinéknek ajánlom <span style="color:#777"> . . . &#8594; Read More: <a href="http://ajanlatok.info/si/blog/?p=7">Atomic betaRide 10.2 léc Atomic XENTRIX 310 kötéssel</a></span>]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<p>Atomic betaRide 10.2 Titanium rendkívül jó léc. Rádiusz 20 méter. A léc alul- felül jó állapotban van. Profi rendkívül jó gyári Xentrix 310 kötés van rajta. A léc megbízható TITÁNIUM merevítésű, könnyen kezelhető, mégis versenyzésre is alkalmas.  A síléc kicsit hosszú, 190 cm. de rendkívül jó állapotú, korszerű léc.  Magsabb, súlyosabb egyinéknek ajánlom <img src='http://ajanlatok.info/si/blog/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif' alt=':)' class='wp-smiley' /> 
<a href='http://ajanlatok.info/si/blog/?attachment_id=8' title='1'><img width="150" height="150" src="http://ajanlatok.info/si/blog/wp-content/uploads/2010/08/1-150x150.jpg" class="attachment-thumbnail" alt="1" title="1" /></a>
<a href='http://ajanlatok.info/si/blog/?attachment_id=9' title='2'><img width="150" height="150" src="http://ajanlatok.info/si/blog/wp-content/uploads/2010/08/2-150x150.jpg" class="attachment-thumbnail" alt="2" title="2" /></a>
<a href='http://ajanlatok.info/si/blog/?attachment_id=10' title='3'><img width="150" height="150" src="http://ajanlatok.info/si/blog/wp-content/uploads/2010/08/3-150x150.jpg" class="attachment-thumbnail" alt="3" title="3" /></a>
<a href='http://ajanlatok.info/si/blog/?attachment_id=11' title='4'><img width="150" height="150" src="http://ajanlatok.info/si/blog/wp-content/uploads/2010/08/4-150x150.jpg" class="attachment-thumbnail" alt="4" title="4" /></a>
</p>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://ajanlatok.info/si/blog/?feed=rss2&#038;p=7</wfw:commentRss>
		<slash:comments>0</slash:comments>
		</item>
	</channel>
</rss>

